Cégcsoportunk folyamatosan, és a piaci lehetőségeinknek megfelelő ütemben fejlődik. Feladatainkat csak magasan, és folyamatosan képzett, elkötelezett kollégákkal tudjuk megoldani.

Amit kínálunk:
– versenyképes jövedelem,
– barátságos munkahelyi légkör,
– stabil vállalati háttér.

Jelenlegi munkalehetőségek:

(mindegyik feladatra várjuk önéletrajzát az nmiklos@gasztvital.hu e-mail címre. Érdeklődni a következő telefonszámon lehet: 06-70/676-0988.)

IRODAVEZETŐ ASSZISZTENS

Helyszín: Budapest V. kerület
Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:
– Az iroda és a cég általános működésével kapcsolatos szerződések kezelése, archiválása (cég által használt program dokumentumnyilvántartó moduljának tesztelése később)
– Irodai eszközök meghibásodása esetén szakember felkeresés, kapcsolattartás
– Irodakarbantartási feladatok megszervezése
– Iroda levelezésének teljes kezelése (kimenő posta intézése, bejövő postánál a levelek iktatása, megfelelő személy felé szkennelt e-mailes továbbítás, ezzel kapcsolatos teendők ellátása, amennyiben ügyintézést igényel)
– Vendégek beengedése, fogadása, kiszolgálása
– HR folyamatok támogatása (jelenléti ívek és szabadságkiírások)

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:
– jó kommunikációs készség
– kiváló problémamegoldó készség
– terhelhetőség
– rugalmasság
– szervezőkészség

SZÜKSÉGES TAPASZTALAT:
1-3 év szakmai tapasztalat

DIÉTÁS SZAKÁCS
Helyszín: Budapest XV. kerület

Elvárás: szakács végzettség, konyhán, közétkeztetésben szerzett tapasztalat előnyt jelent.
Legalább 1-3 év tapasztalat.

KONYHAI KISEGÍTŐ

Elvárás: pontos, precíz munkavégzés, végzettség nem szükséges, közétkeztetésben szerzett tapasztalat előnyt jelent.

Helyszín: Budapest XVIII. kerület

SOFŐR

Elvárás: balesetmentes gépjárművezetői tapasztalat, csapatmunkában való jártasság és B kategóriás jogosítvány.